Masaż Leczniczy

Masaż Leczniczy - Szczecin

Masaż leczniczy jest terapią wspomagającą powrót do sprawności po przebytych urazach, złamaniach, kontuzjach sportowych, przy różnego rodzaju schorzeniach kostnych i stawowych. Metoda na walkę z bólem i dyskomfortem z nim związanym.
Jest masażem powstałym na bazie masażu klasycznego, w którym szczególny nacisk kładzie się na problematyczną część ciała w oparciu o wywiad z Pacjentem.
Masaż ten ma działanie przede wszystkim lecznicze, terapeutyczne, przeciwbólowe i rozluźniające.


Masaż izometryczny jest stosowany do wzmocnienia i rozbudowania mięśni po wypadkach. Stosuje się ten rodzaj masażu w leczniczym jak również w sportowym.


Masaż kręgosłupa jest oparty na klasycznym masażu. Jego zastosowanie jest w ostrych bólach kręgosłupa i całych pleców. Likwiduje napięcie i bóle mięśniowe.


Masaż lodem jest całościowym lub uzupełniający leczenie w masażu klasycznym i sportowym. Przyśpiesza regenerację i zmniejsza dolegliwość bólowe a również można stosować go przy skręceniach i zwichnięciach aby poprawić i zwiększyć po urazach ruchomość w stawach.

Masaż stóp służy do odciążenia i zlikwidowania dolegliwość bólowych stóp.

Światłoterapia jest stosowana do każdego rodzaju masażu. Jest to światło spolaryzowane, jego zadaniem jest przyspieszenie regenerowania ciała i do wytwarzania witaminy D.

Cennik

Dojazd do klienta: + 20-50 ZŁ, w zależności od lokalizacji.

Jeśli od ostatniej wizyty nie mineło więcej niż 2 tygodnie, dojazd do klienta GRATIS!

Masaż Leczniczy z dojazdem - Szczecin

Terapia Cena
Masaż Leczniczy 30' 90 zł
Masaż Leczniczy 60' 160 zł

Kontakt

Kontakt